:: Головна :: :: Пошта :: :: Пошук :: :: Оголошення :: :: Форум ::
Меню
Головна
>>> Про проект
>>> ТЕМА ДНЯ
>>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ:
>>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ
>>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ:
>>> КОРИСНІ РЕСУРСИ
>>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА
>>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ:
>>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ
>>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб
ФАЙЛИ
Контакт
Виртуальный секретарь "Мои научные новости"
Жизнь - это бесконечная череда мгновений
Мой дом
"Бібліофан" Дискусійний клуб
"Бібліотекарі усіх країн - об'єднуйтесь!
Who's Online
Зараз на сайті:
Гостей - 75
Популярні

Вітаємо Вас на Бібліотечному інформаційно-освітньому порталі 

Презентація сайтів бібліотек
Харківська обласна універсальна наукова бібліотека

Карта сайту www.library.kharkov.ua : Бібліотека (Структура бібліотеки, Історична довідка, Проектна діяльність, Віртуальні книжкові виставки, Правила користування бібліотекою, Правила користування Центром Інтернет, Розклад роботи, Найчастіші запитання); Інформаційні ресурси (Вебліографія, Періодичні видання, Неопубліковані документи і малотиражні видання, Перелік карткових каталогів та картотек бібліотеки); Бібліотечні видання (Бібліографічні покажчики, Методичні матеріали, Оглядова інформація); Фахівцям (Законодавство України, Бібліотеки в Інтернеті, Районі бібліотеки Харківської області, Бібліотечна тема у періодиці, “Краща сільська бібліотека", Список книгообміну; Контакти; Наші спонсори; region.library.kharkov.ua.

Що нового у бібліотеках країни:

Якщо Ви хочете дізнатися про щоденну роботу бібліотеки - Вам сюди!

ТЕМА ДНЯ
Читай без обмежень! Як у Києві хочуть осучаснити бібліотеки

      Лондонська бібліотека Пекхем у формі перевернутої літери «L» відома у всій Великобританії. Не тільки завдяки чималій книгозбірні та футуристичному дизайну, а й через ультрамодне начиння: конференц-зал, дитячі кімнати, медіа-центр, читальні працюють тут за останнім словом техніки. А студенти німецького університету Дуйсбург-Ессен беруть книги для навчання у круглій бібліотеці. Незвична не лише форма приміщення, а й принцип роботи: тут все працює на альтернативних джерелах енергії.
      Сучасні бібліотеки стають не просто місцем зберігання книг, а й відкритим публічним простором, де роботу бібліотекаря за нашими стандартними уявленнями зведено до мінімуму. Все автоматизовано та комп’ютеризовано.
      Українські книгозбірні тільки стають на шлях модернізації. У березні цього року в Харкові відкрилась бhttps://www.facebook.com/groups/bibliofan/?ref=bookmarksібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, одна з найсучасніших у країні. «Одинадцятиповерхова будівля складається з бібліотечної та навчальної частин. Працює з використанням найсучасніших прогресивних організаційно-інноваційних бібліотечних методик, телекомунікаційних мережевих магістралей, найсучаснішої електронної системи обслуговування читачів», — ідеться на її сайті.
      Часто про новітні архітектурні рішення наші книгозбірні тільки мріють. А про електронний інформаційний простір — мріють і водночас реалізовують цю ідею. Наприклад, Публічна бібліотека імені Лесі Українки у Києві, спільно з іншими закладами міста, хоче створити єдиний електронний інформаційний простір публічних бібліотек столиці. Так, як це працює у багатьох розвинених країнах. Це має зруйнувати застарілі стереотипи про роботу книгозбірень, про те, що це лише рутинна видача книг, а також наблизити роботу таких закладів до рівня європейських колег.

Докладніше...
ДО ВАШОЇ УВАГИ:
Библиотека в Дании: модель будущего
Современная библиотека - Зарубіжний досвід

      Датчане гордятся тем, что их система библиотек является одной из самых современных и хорошо развитых систем в мире. По данным Датского союза библиотекарей, библиотечная система в Дании является общенациональной. Она объединяет и управляет библиотеками всех категорий по всей стране: координирует 600 научно-исследовательских и специальных библиотек, 550 публичных библиотек (519 филиалов и 31 передвижных библиотек), а также школьные библиотеки во всех школах. Основные научно-исследовательские библиотеки: Королевская библиотека, Государственная университетская библиотека, Орхусе Датская национальная библиотека науки и медицины, и Национальная техническая библиотека Дании. Публичные библиотеки находятся на муниципальном уровне как региональные центральные библиотеки. Школьные библиотеки находятся в каждой начальной школе. Северные библиотеки в целом и датские библиотеки в частности, являются ведущими в разработке и внедрении инновационной «staffless» (персонал-менее) библиотеки.

Докладніше...
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > У кінець >>

Всього 13 - 15 з 15
Современная библиотека. Видеоэкскурсия
Публичная библиотека Dawe, Red Deer, Канада

Отремонтированная в 2010 г. библиотека оснащена новейшими технологиями, такими как станции самообслуживания, станции OPAC и метки RFID во всех коллекциях. Передвижные изогнутые акустические панели создают атмосферу как для спокойствия, так и для активности. Библиотека предлагает услуги для всех возрастов в удобной для пользователя, вдохновляющей и комфортной обстановке. Библиотека предоставляет полный спектр услуг и является родиной программы RDPL для взрослых в области грамотности. 

Рекламу отключить как обычно "Х"

Головна | >>> Про проект | >>> ТЕМА ДНЯ | >>> БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ: | >>> УКРАЇНІСТИКА за КОРДОНОМ | >>> УКРАЇНОМОВНІ ТВОРИ: | >>> КОРИСНІ РЕСУРСИ | >>> СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА | >>> З ТВОРЧОГО ДОРОБКУ: | >>> ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ | >>> ИГРОМАНИ. Дискусійний клуб | ФАЙЛИ | Контакт |
Підпишіться на новини!

Вісті з УБА
Новини — Українська бібліотечна асоціація
Новини порталу
Новини ІФЛА

News from IFLA
 
кнопка для ссылки
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

 
 
©Copyright 2005-2007 Бібліотечний інформаційно-освітній портал
Використання інформації з рекламних та інших матеріалів цього сайту для передруку, внесення в бази даних для подальшого комерційного використання, розміщення матеріалів в ЗМІ та мережі інтернет можливе лише за умови розміщення прямого посилання на сайт http://www.librportal.org.ua

:: up::

bigmir)net TOP 100